Zmiana terminu. 120kg Adiczka na Śnieżce

 Jak wiecie, jestem bardzo słaby, gdy muszę nieść plecak. Dlatego 1 marca zamierzam założyć 30kilogramową kamizelkę i wejść w niej na Śnieżkę. Oczywiście plecak też będę dźwigać:). Chcesz się dołączyć, wpisuje się w komentarzach. A jeśli się nie wpiszesz, to nie miej pretensji, że o Toboe zapomniałem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

14, 15, 16 maja. Murowaniec, Kościelec, Świnica, Kasprowy

Z ziemi Greckiej, do Polskiej. Rowerem, w pojedynkę.Środa 15.04, godzina 13

14.08 szwajcaria. Dufourspitze